Rozwiązania i technologie do Marketingu Online

Kandydaci
Pracodawcy
Mapa strony  |  Forum FAQ |   |  facebook Dołącz do nas   |  Wynagrodzenia  |  Rynek pracy
Firmy rekrutujące z Jobmatch: 2876
Panel logowania

Zapomniałeś hasła ?
Zarejestruj się >
Blober
Zleć pozyskanie CV Jak mierzymy dopasowanie Branżowe Fora dyskusyjne
Aktualnie rekrutują
Blober
Salesmanago
Rekomendowani pracodawcy
Regionalny serwis informacyjny
Sklep z przestrzennymi panelami dekoracyjnymi

Opis firmy :
  Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Obserwuj ogłoszenia pracodawcy
Przejdź do forum pracodawcy
Stolarz budowlany / ciesla konstrukcyjny
- zagranica -, Norwegia
Umowa o pracę

Opis stanowiska pracy:
  Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364). Aktualnie prowadzimy dla naszych norweskich klientów nabór na stanowisko: Stolarz budowlany / cieśla konstrukcyjny Nr ref.: C.K./N/07_2012 Miejsce pracy: Norwegia
Zakres obowiązków:

Budowa domów drewnianych o konstrukcji szkieletowej oraz prace wykończeniowe.

Wymagania:

- Mile widziane wykształcenie o profilu budowlanym jako cieśla, stolarz
- Potwierdzone dokumentami doświadczenie zawodowe jako cieśla konstrukcyjny/stolarz budowlany – minimum 3 lata na przełomie ostatnich 5 lat.
- Doświadczenie w stawianiu konstrukcji drewnianych
- Znajomość rysunku technicznego
- Chęć do nauki języka norweskiego na 4 tyg. bezpłatnym kursie językowym na południu Polski – dotyczy tylko kandydatów nie znających języka angielskiego.
- Dyspozycyjność do podjęcia kursu.

Prawo jazdy:

kat B